En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

8 Ağustos 2016 Pazartesi

Godaddy indirim kodu Ağustos 2016

Godaddy indirim kodlarını kullanmak için verilen linklere tıklamanız ve alışverişi öylece tamamlamanız gerekmektedir. Açılan ekranda alacağınız şeyleri seçebilirsiniz. Eğer işe yaramadıysa cookie temizleyip daha sonra linke tıklamalısınız.

Godaddy 1 dolar hosting için Tıklayın.

Godaddy 5 dolar org indirimi için Tıklayın.

%25 ssl indirim kodu godaddy için Tıklayın.

Kupon kodu: cjc2off30 ile com domaini 8 tl ye alabilirsiniz.

Eğer godaddy indirim kodu sayfamıza bakmak isterseniz.

Kodu şuraya giriceksiniz. "Tanıtım kodunuz var mı?" diye sorucak sizlere.Yeni indirim kodları için siteye yorum yapıp istediğinizi yazabilirsiniz. Godaddy kupon kodları bazen yeni hesaplarda çalışabilmektedir. Yada bazı durumlarda tekrar kullanılamayabiliyor bunun için fazla zorlamayın.

Godaddy dünyanın en büyük domain firmasıdır. Bunun yanında sunduğu kalite hosting hizmetiyle güvenle kullanabilirsiniz. Eskiden yenileme kodlarıyla daha ucuza domain yenilenebiliyordu fakat godaddy artık bu politikasından vazgeçmiş durumda bunun için bir çok kişi domain firmasını değiştirmektedir. Eğer ülkemizde bir domain firması kullanmak istiyorsanız size tavsiyem Natro'dur. Natro sitesine gitmek için tıklayınız.

Bunun yanında isimtecsil gibi firmalarıda kullanabilirsiniz. Tr de bu iki firma dışında domain alabileceğiniz iyi bir firma yok malesef. Ama bunun yanında en iyi hostinglerde biri olan turhost vardır. Turhost gitmek için tıklayın.

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger