En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

30 Ekim 2016 Pazar

En İyi Yabancı Hosting Hangisi?

İnternetten hosting fiyatlarına ve en iyi yabancı hosting firmasını arıyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.Dünyada binlerce hosting firması vardır.

Hosting Nedir?

Hosting, websitelerinizin barındığı bilgisayarlardır.Linux ve windows işletim sistemi kurulmuş olabilir üzerinde.
Günümüzde bir çok çeşit hosting firması vardır. Yabancı bir hosting firması arıyorsanız öncelikle avrupaya mı asyaya mı yok amerikaya mı hizmet vereceğinizi kararlaştırmanız gerekiyor. Hızlı bir hosting sizleri Google sıralarında ön sıralara taşıyabilir ve kazanç elde etmenizi sağlayacaktır.

En kaliteli yabancı hosting firmaları

  1. A2 hosting
  2. İpage aylık 6.15 dolar aylı
  3. Bluehost 10.80 dolar aylık
  4. Siteground aylık 12.20 dolar fiyatla
  5. Hostgator
  6. Godaddy hosting
  7. Dreamhost
  8. Hostpapa
  9. Wp engine
  10. Arvixe

Bunun dışında profesyonel kullanıcılar için eğer cpanelsiz ben işlerimi hallerim diyorsanız kesinlikle ovh hosting firmasından almanızı tavsiye ederim. Bunun dışında eğer bir alternatif arıyorsanız digitalocean firmasından almanız gerekiyor.

Bunlar dışında eğer kararsızsanız tr de hele hizmet verecek bir site yapıyorsanız tr hosting kullanmanız faydanızadır. Bunun için tr de natro ve turhost firmasını kullanabilirsiniz. Uzak durmanız gereken firmaları netten kendiniz arayıp bulun bazı firmalar çok kötü hosting firması vermektedir.
Ssd kullanan hostingler daha hızlı çalışağından size iyi bir hizmet vericektir. Sitenize basit http flood saldırılardan koruyacak bir eklenti kurmanız sitenizin aşırı kaynak kullanımını engelleyecektir.Aksi durumda her türlü hostingte sıkıntı çekme ihtimaliniz var.
Eğer paranız bok gibiyse Google üzerinden hosting alabiliyorsunuz bu nedense hiçbir yerde bahsedilmez ama Google dan 10 numara bir hosting alabilirsinizi. Bu size Google başarısı olarakta dönücektir. Google cloud hosting diye internetten araştırabilirsiniz.
Bütün bunların dışında indirim kodlarıyla daha ucuza hosting alabilirsiniz. Örneğin godaddy firmasından aylık bir dolara hosting almanız mümkün olmaktadır. Godaddy firması hosting açısından gerçekten fena değil. Tr de bile daha fazla para alıyorlar. Alacağınız domainleri de aynı firmadan alırsanız tek panel kullanırsınız sağdan soldan uğraşmazsınız. Bu çok sorunda olmuyor ama domain alırken mutlaka tr firmalardan almanız gerekmektedir. Bunun sebebi artık yabancı domain firmalarından daha pahalıya domain almamız.

Tabi yine de en iyi öğretmen kendiniz internetteki bilgilerle bazı şeyler uyuşmayabilir. Verdiğiniz paranın az ya da çok olmasından dolayı kullanılan hosting paketleri değişebilir. Hosting paketlerinde dağlar kadar fark olabilir aynı firmada olsalar bile. Adamın 10.000 ziyaretcili bir internet sitesini kurup denemesiyle sizin 5 ziyaretçili bir sitenizi hostinglerde denemeniz arasında dağlar kadar fark vardır. Hosting incelemelerimizi başka konularda daha detaylı olarak yapacağız umarım . Hosting servisleri gün geçtikçe daha kaliteli hale geliyor . Gelişen teknoloji ile bir çok açıdan açıdan iyi hizmet vermeye gayret ediyorlar. Bazı hostingleri ucuz olarak alabiliyorsunuz fakat trafik ve hosting alanı düşük ise büyük siteleriniz için sorun yaratacaktır. Boşa hosting parası vermekten başka bir şey elinize geçmeyecektir.
Kaynak: http://www.hostingfiyat.com/

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger