En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Aralık 2016 Salı

Godaddy 2017 hosting indirimi

ücretsiz alan adı ile yıllık olarak alırsanız toplam 36 tlye 100 gb alanıyla birlikte hostinginize sahip olabiliyorsunuz. Normal olarak girerseniz sitesine bu kadar ucuza alamazsınız. İndirime sahip olmak için google üzerinde godaddy hosting yazıp çıkan sonuçlarda adwords reklamına tıklarsanız size otomatik bir indirim sunacaktır. Yaklaşık domain fiyatına bir hosting sahibi olursunuz yıllık. Bunun dışında tabi yenileme zamanı geldiğinde artık farklı bir hosting firmasına geçmeniz gerekebilir.

Godaddy hosting bakımından kaliteli bir yapıya sahip sizi yarı yolda bırakmayacaktır.Üzerinde ağır scriptler çalıştırmamalısınız bunun için sizlere ovh comdan ssd vps almanızı öneririm. Ssd üzerine wordpress ve redis kurulumunu yapıp ubuntu webmin kullanarak daha performanslı bir site oluşturabilirsiniz. Cpanel fiyatları çok pahalı cpanelden ne kadar erkek kurtulursanız o kadar iyi boşuna para ödemeyin. Kabus gibi hosting firmalarının başına çöken cpanel baya para istiyor.

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger