En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

Eboundhost Web Hosting Tanıtım

Eboundhost web hosting kaliteyi ucuza müşterilerine sunan hosting firması. Eboundhost 14 yıldır sürekli olarak hizmet veriyor. 1 Kahve parasına web hosting sloganı ile yola çıkan firma müşterilerine %100 uptime garantisi veriyor. Yani web sitenizin kapalı kalmaması bizim belki de web hosting alırken ilk dikkat ettiğimiz konu. Neredeyse bedava hosting kadar ucuz ve dünyanın pek çok yerinde müşterisi bulunan hosting firmasından web hosting sahibi olabilirsiniz.
Eboundhost web hosting müşterilerine sitelerinin kapanmaması yanı sıra hız garantisi veriyor. Sitenizin kesinlikle yavaşlamayacağını ve hız konusunda sıkıntı yaşatmayacaklarını söylüyor. Web siteniz 30 dakika içinde her şeyiyle hayata geçiyor. Eboundhost web hosting aldıktan 30 dakika sonra artık çok daha hızlı bir siteniz var.

Eboundhost en güvendiği alanlardan birisi ise güvenlik. Her gece sitenizin bulunduğu sunucuyu her gece denetler. Böylelikle sitenize girmeye çalışan kötü niyetli kişileri engellemiş olacaklar. Artık sitenizin güvenliği için endişelenmeniz gerekmeyecek.
Onlarca script ve alt yapıyı tek tık ile kurmak Eboundhost web hosting müşterileri için zaman tasarrufu yapmalarını sağlayacak. Onlarca web sitesini kurmak sadece bir kaç dakikanızı alacak.

Ücret iadesi

Eboundhost web hosting kullanıcılarına 30 gün para iade garantisi veriyor. Bir çok hosting firmasının belirlediği bir süre. O kadar geniş bir süre olmasa da 30 gün hizmetin kalitesini ölçmek için yeterli bir süre olarak görülebilir.

Teknik Destek

Eboundhost firması aslında 7/24 telefonla teknik destek sağlıyor. Bu çok güzel bir şey olarak gözükse de eğer İngilizce bilmiyorsanız size çok faydası olmayacak. Bunun yerine bildirim açacaksanız 30 dakika içinde size cevap veriyorlar. Dünya standartlarında müşteri desteği sunduklarını söylüyorlar.

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger