En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

Epowhost Web Hosting

Epowhost Web Hosting 2003 yılının başlarında hizmete girmiş öncelikli hedefi küçük ve orta ölçekli web sitelerine hizmet vermek olan bir firmadır. Bu güne gelindiğinde ise dünyada sayılı web hosting firmaları arasında yerini almıştır. Dünyanın her tarafında müşterileri olduğunun farkında olan firma kalitesini de buna göre belirlemiş durumda. Hızlı büyümesini kalitesini bozmadan yakalayan ender firmalardan.
Yabancı web hosting firmaları arasında en geniş ölçekli çalışanlardan birisi desek sanırım yanılmış olmayız. Epowhost Web Hosting için 2 paket belirlemiş durumda. İlk paket bir çok web sitesinin ihtiyacını zaten karşılayacaktır. Ayrıca yıllık alımlarda size bir domain hediye ediyorlar. İlk pakette aylık trafik 3 TB civarında tutulmuşken diğer pakette bir sınırlandırma yapılmamış (Sayfanın boyutu ile değişmekle birlikte 1GB günlük ortalama 1000-3000 arasında ziyaretçi demektir.). Ayrıca bir çok özellik açısından bir ayrım yapılmamış.
Performans olarak çok iyi sunuculara sahip olan Epowhost Web Hosting müşteri memnuniyetini ön sıralara koymuş bir firma. Müşterilerine %99 oranında bir uptime garantisi vermekte. Bu sahibi olduğunuz web sitesinin neredeyse hiç kapanmayacağı anlamına gelmekte. Ücretsiz olarak web sitenizin her gece yedek alınıyor. Bu yaşayacağımız bir sorunda kaybımızı minimuma indirecek çok iyi bir uygulama. Bir çok web hosting firması bunun için ayrı ücret istemekte. Ayrıca ödeme bölümüne geldiğinizde göreceksiniz -kredi kartı ile ödeme için geçerli- korumalı bir ödeme bölümü göreceksiniz. Gönül rahatlığıyla web hosting satın almanız için yapılmış ve yerinde bir uygulama. Amerika lokasyon web hosting arayanlar için iyi bir firma.

Ücret iadesi

Ücret iadesi konusunda Epowhost açık davranmış. Yani ücret iadesi istediğinizde bazı firmalar gibi kırk dereden su getirme olayı yok. 30 gün içerisinde ücret iadesi isteyebilirsiniz. Ücret iadesi istemek için yeni bir müşteri olmanız gerekmekte. Yani 2 yıl bu firma ile çalışıp sonra ücret iadesi isteyemiyorsunuz. Ayrıca bir çok firma gibi domain için geri iade söz konusu değil.

Teknik Destek

-Teknik destek açısından deneme şansım olmadı. Eğer ileride lazım olursa konuyu güncelleyeceğim. Bu sebeple yazılanlar tamamen Epowhost firmasının fikirleri ve görüşleridir.-
7/24 Bildirimlere cevap verilmekte ve bunun için ayrı bir site oluşturulmuş durumda. Teknik destek ekip uzmanlık alanlarına göre farklı departmanlara ayrılmış durumda. Böylelikle sorunlarınıza hızlı ve kalıcı çözümler sunulmakta.

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger