En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

GlowHost Web Hosting Tanıtım

GlowHost 2002 yılında Florida eyaletinde kurulmuş bir web hosting firmasıdır. Glowhost Amerika’da (6 data center), İngilitere’de (2 data center) ve Hollanda’da bulundurduğu veri merkezleriyle farklı lokasyonlarda web hosting satın almak isteyenler için uygun bir web hosting firması. GlowHost web hosting piyasasında bu kadar büyümesinin sebepleri aslında açık. İlk sebep çok uygun fiyatları olması ve kampanyaları olması. Diğer bir sebep ise sürekli olarak açık olan ve çok hızlı çözümler görebildiğiniz teknik destek ekibinin olması. Ayrıca güvenlik ön planda tutularak müşterilerinin farklı sıkıntılar yaşamasını engellemiş olmaları da bunun bir sebebi olabilir. Ayrıca enerji tüketimini azaltan, çevreye duyarlı ekipmanları tercih ediyorlar.
GlowHost web hosting firması aylık 4.95 dolar ile 17.98 dolar arasında değişen 4 farklı paketten satışlar yapıyor. Fakat sürekli olarak yapılan promosyonlarla fiyatları çok daha aşağıda görebilirsiniz. (Aylık 0.01 dolar ve 3 aylık web hosting 1 dolar gibi)Bunun için Sıcak Web Hosting fırsatları kategorisini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
GlowHost web hosting müşterilerine %100 memnun kalacaklarının garantisini veriyor. Müşterileri için belirledikleri uptime oranı ise %99.95. Bu çok yüksek bir oran gibi gözükse de bir araştırma firmasının yaptığı araştırmada bu oran %99.98 gibi mükemmel bir seviyede çıkmış. GlowHost web hosting hız olarak ve teknik destek olarak size sıkıntısız bir hizmet sunacaktır.

Ücret iadesi

GlowHost web hosting hizmetinde iade süresini çok geniş tutmuş. Aldığınız hizmetten %100 memnun kalmazsanız firma 91 gün içerisinde paranızı iade garantisi sunuyor. Bu bile kendilerine ne derece güvendiklerinin göstergesi.

Teknik Destek

Teknik destek GlowHost firmasının en güvendiği kollarından birisi. Sürekli olarak online olan ekibi ile canlı sohbet alanından yardım alabilir, telefonlarla arayabilirsiniz. Firmanın merkezinin Amerika olması Türk kullanıcıları için telefon desteğini biraz kısıtlıyor. Bunun yerine bildirim açarak sorununuzun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Bildirimlere geri dönüş süreleri ise ortalama 20 dakika.

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger