En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

Godaddy Türkiye Hamlesi

Godaddy dünya’da en çok müşterisi olan hosting firmalarından birisi. Godaddy ile Türk müşterilerin yaşadığı en büyük sorun her zaman müşteri hizmetleri ile anlaşma olmuştur. İngilizce derdini anlatamayanların sorunlarının çözümü bazen çok uzun sürüyordu, bazen de hiç çözülmüyordu. İnsanlar web sitelerindeki sorunların anında çözülmesini ister. Çünkü onlara yatırım yapar, umut bağlar. Godaddy ise Türkiye’deki müşterileri için özel bir destek birimi oluşturdu. Bu birime hem facebook üzerinden ulaşabiliyoruz hem de hafta içi direk telefon ile ulaşabiliyoruz. Telefon ile ulaşamadığımız da ve hafta sonları ise canlı chat desteği açarak sorunların çözümü sağlanabiliyor.
Godaddy hafta içi mesai saatlerinde ulaşabileceğimiz müşteri hizmetleri telefon numarası : 0850 766 14 90 Godaddy web adresini bir süredir Türkçe olarak kullanmamıza izin veriyor. Domain ve hosting konusunda dev bir firmanın ülkemize böyle bir yatırımla gelmesinin sektörün üzerinde artı ve eksi yönleri muhakkak olacaktır.
Godaddy Türkiye hamlesi ile artı olarak bizim gördüğümüz yönleri artık müşteriler merdiven altı firmalara kalmadan kaliteli hosting ve domaini çok ucuza alabilecekleri. Godaddy firmasının sürekli olarak 1 dolara .COM domain kampanyası bilinmekte. Ayrıca şuan geçerli olan aylık 3 Lira karşılığında hosting ve ÜCRETSİZ DOMAİN kampanyası da kullanıcıyı en çok cezbeden taraf. Bu kampanyada faydalanmak için yukarıdaki resme tıklamanız yeterli olacaktır.
Godaddy firmasının bu yatırımından sonra ülkemizde bulunan hosting firmalarının bir kısmının kalitesini yukarı çekmeye çalışacağından bu kullanıcılar için olumlu bir tarafı daha olacaktır. Çünkü ülkemizde hosting işini düzgün yapan firmaların sayısı iki elin parmak sayısını geçmiyor. Hiç bir yatırım yapmadan kiraladıkları sunucu ile webmaster forumlarında 3-5 tanıdığının yaptığı olumlu yorumla diğer insanları kandırarak hosting satanlar için kötü haber olabilir.
Sektöre girmesinin negatif tarafları da muhakkak olacaktır. Sektöre küçük yatırımlarla girmeye çalışan, işini düzgün yapan firmaların artık büyümesi biraz daha zorlaşacaktır. Bunun takdirini ise firmaların ziyaretçileri verecek diye ümit ediyorum.
Godaddy Türkiye hamlesi yatırımın benzerini Hostgator firması da yapmıştı. Türkçe olarak web sitelerini kullanmamızın yanı sıra belirli saatlerde canlı chat yoluyla Türkçe destek alabiliyoruz. Siz değerli kullanıcılarımıza ufak bir tavsiye olarak kesinlikle bilinmeyen, küçük firmalardan ve bilinen ama müşteri ile ilgilenmeyen firmalardan web hosting almayın. Çünkü kötü hosting insanı hayattan bezdirir.

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger