En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

Guzel Hosting COM Kampanyası 12.90 TL

Sıcak domain fırsatları kampanyamızda ilk paylaşım olarak kazançlı bir kampanya paylaşımı yapacağız. Dövizin çok arttığı bu günlerde internet harcamaları da ister istemez bizim için artıyor. Bir çok firma domain, hosting gibi ürünlerin fiyatlarını yukarı çekti. Güzel Hosting firmasından aldığım bir mail bugün ucuz domain alacaklar için iyi bir fırsat gibi duruyor. 12.90 TL karşılığında .COM domain sahibi olabileceğimiz bir kampanya yapan firma Türkiye’deki en ucuz .COM uzantılı domain satışını yaptıklarını da görebileceğimiz bir köşeye iliştirmiş 
Aldığınız kampanyalı alan adının yanında ücretsiz hosting hizmeti alabileceğiz. Bu fırsat iyi kullanılabilirse iyi kar edilebilir. Kampanya sadece yeni alınan .COM uzantılı domainlerde geçerlidir. Yenileme ve uzatmak isteyen ziyaretçiler bu fırsattan yararlanamıyor. Kampanyanın bitiş süresi 30 Eylül 2015.

Kampanyanın Şartları

  • Aldığınız alan adını herhangi bir hosting firmasında kullanabilirsiniz. Bununla ilgili bir kısıtlamaya gidilmemiş. Benden aldın sadece benden aldığın hosting paketlerinde kullanacaksın gibi bir kısıtlama zaten hoş olmazdı.
  • Domaini aldıktan sonra transferi yapabiliriz. Fakat bunun için 2 ay gibi bir süre beklememiz lazım. Bu süre dünya genelindeki kısıtlama süresi.
  • Kampanyaya katılmak için bir ücret, kod vs gibi hiç bir şeye ihtiyaç yok. İstediğiniz zaman panele girip aramayı yapıp alabiliyorsunuz.
  • Kampanya ile aldığınız domain yenilemelerinde ekstra bir ücret talep edilmeyecek. O günün şartları ne ise o fiyattan yenileme yapabileceksiniz.
  • DNS yönetim ücreti alınmamaktadır.
  • Kimlik bilgilerinin gizlenmesini isterseniz 9 TL ekstra ücret ödüyorsunuz.
Kampanyadan faydalanmak için : https://www.guzel.net.tr/domainchecker.php

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger