En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

İnterserver VPS – İlk Ay 0.01 – Aylık 6 Dolar

Kaliteli ve ucuz VPS hosting edinme yollarını yazmaya devam ediyoruz. İlk 4 ay boyunca ayda 2.5 dolara VPS almanın yolunu bu yazımızda anlatmıştık. Okuyacağınız yazıda ise web hosting fiyatına VPS satın alma işlemini anlatacağız. Kontrat ve yıllık ödeme olmaksızın istediğiniz süre boyunca kullanabileceğiniz VPS paketini ilk ay 0.01 dolara devam eden aylarda ise 6 dolara almanızı sağlayacak kodu da yazımızda bulabileceksiniz.
İnterServer dünyada kendine yer edinmiş hosting firmalarından birisidir. Yaklaşık olarak 14 yıldır aralıksız hizmet veren firma mutlu kullanıcıları sayesinde istediği hedeflere yürümektedir. İnterserver hosting firmasının tanıtımını sitemizde bulabileceksiniz. Biz çok uzatmadan VPS özelliklerine ve şartlara geçelim.
  • Yüksek performanslı sunucular ile %99.99 uptime garantisi veriyor.
  • Ödemeyi yapıp siparişi geçtikten sonra 15 dakika içinde VPS’yi size teslim ediyor. Ucuz vps hosting alıp ne zaman kuracaklar diye beklemenize gerek yok.
  • Yedeklemeler anlık olarak yaptığından yaşayacağınız sorunlar karşısında kaybınız en aza inecek.
  • Kolay kontrol paneli sunuyor.
  • 7/24 hızlı destek imkanı sunuyor.
  • 1 adet ip adresine sahip oluyorsunuz.
Kontrolün tamamen sizin elinizde olduğu, web hosting fiyatına VPS Hostinge aylık 6 dolara sahip oluyorsunuz. Üstelik kontrat yapmanıza da gerek yok. İndirim kodu ile ilk ay 0.01 dolar ödeyerek deneme yapabilirsiniz. İndirime sahip olmak için TIKLAYINIZ
Ödeme ekranı geldiğinde ise promosyon kodu bölümüne 1cent yazmanız yeterli olacaktır.

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger