En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

İsimtescil Web Hosting Tanıtım

İsimtescil 1988 yılında kurulmuş domain ve hosting firmasıdır. 2008 yılında ICANN’e akredite olmuş ve Türkiye’de ilk 500 bilişim firması arasında 2010 yılından beri yerini almaktadır. İsimtescil aslında bir domain firması olarak tanınır. Şirketin kendi açıklamasına göre 1 milyon domainin üzerinde isim barındırdığı bilinmektedir.
Domain alanında pazarın liderlerinden olan İsimtescil web hosting konusunda da pazardaki yerini almış durumda. Bütün departmanlarına toplam 45 kişilik ekibi bulunmakta.
Web hosting paketlerinde ihtiyacınıza göre paketlere ayrılmış durumda. Bireysel web hosting, kurumsal web hosting ve bayi web hosting gibi kategorilerin yanı sıra WordPress, Joomla, e-ticaret, oyun, forum, portal hosting çeşitleri bulunmaktadır.
Üyelik sözleşmesinde bulunan bir madde (9. madde) hesabınızın askıya alınmasını biraz kolaylaştırmış olarak gösteriyor.
9 – Firmamıza, telefon, mail, onlinedestek.com ve diğer ulaşım yolları ile küfür,hakaret ve aşağılayıcı ifadelerde bulunan kişilerin üyelikleri askıya alınır. İsimtescil ile çalışmalarına müsade edilmez. Herhangi bir ücret iadesi ve aldığı ürünlerinin başka hesaba taşınma, aktarma gibi işlemler yapılmaz.

Ücret iadesi

Ücret iadesi konusunda hosting için isimtescil resmi web sitesinde bir açıklama bulamadım. Bununla ilgili hesap alıp bir ticket attım. Sonucu sizlerle paylaşacağım.
Güncelleme : İsimtescil.net Firmasında memnuniyetsizlik durumunda para iadesi yapılmamaktadır. Açtığım ticket’e gelen cevabı direk sizinle paylaşıyorum.
İsimtescil.net’den kaynaklanmayan nedenlerden dolayı iptal ettirmek istemeniz durumunda iade işlemi yapılmamaktadır. Saygılarımızla.

Teknik Destek

Bildirimlere web sitesinde dönüş süresi 1 saat gibi bir süre gösteriyor. Ortalama destek taleplerine yanıt sürelerini 30 dakika olarak gösteriyorlar.

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger