En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

Miss Hosting Aylık 1 Euro Web Hosting

Miss Hosting; İsveç merkezli bir web hosting firmasıdır. Çalışanlarının yarısına yakınını kadınlar oluşturmaktadır. Firmanın müşterileri en çok Amerikalı ve Hintlilerden oluşmaktadır. Bunun sebebi yüksek ihtimal kaliteli ve ucuz olması. Çünkü Hintliler çok fazla sayıda site açıp internetten kendi ülkelerine göre iyi para kazanmaktadır. Miss Hosting kullanıcılarına tek tık ile kurulum, ücretsiz e-posta adresleri, %99.9 uptime oranı, 45 gün ücret iadesi ve DDoS koruması sunuyor.
Miss Hosting ; Web hosting kullanıcılarına 3 farklı paket sunmuş durumda. Paketlerde %75 indirim var.
  • Basic Paket ile kullanıcılarına 1 site barındırabilme, sınırsız trafik ve 100 GB alan veriyorlar. Aylık 1.25 Dolara denk geliyor. (Paket normalde 4.95 dolar)
  • Professional paket ile 10 adet web sitesi barındırabilme, sınırsız trafik ve 250 GB alan veriyorlar. Aylık 2.5 dolara denk geliyor. (Paket normalde 9.29 dolar)
  • Ultimate pakette ise kaynakları sınırlandırılmadan kullanabiliriz. İstediğimiz kadar site ekleme ve alan kullanımının sınırlandırılmadığı paketi aylık 3.75 dolara alabiliriz. (Paket normalde 14.69 dolar)
Hosting firmasının kendine güvendiği alanlardan birisi de SEO hosting. Lokasyon olarak 18 farklı ülkeden 82 farklı şehirden seçim yapabiliyoruz. İstediğimiz paketi oluşturup form dolduruyoruz ve bize bir teklif yolluyorlar.
Kaliteli web hosting ihtiyacı olanların kaçırmaması gereken bir kampanya. 10 tane web sitesini aylık 2.5 dolara yıllık 30 dolara barındırabiliriz.

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger