En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

NameCheap Web Hosting Tanıtım

NameCheap sürekli müşterisi arttıran bir firma. Bunu da sürekli olarak yaptıkları kampanyalara ve verdikleri kaliteli hizmete borçlular. Yıllık 10 dolardan başlayan web hosting fiyatlarına birde sürekli yayınladıkları kuponları da eklersek fiyat konusunda kafamızda bir şeyler şekillenebilir.
Firma en güvendiği 4 özelliğe performans, güvenlik, uptime (sunucularının garanti edilen çalışma süresi) ve destek ekibi. Performans konusunda hızlı olmak değil en hızlı olabilme adına yapılan yatırımlarla müşterilerini bu alanda memnun etmiş gözüküyorlar. Uptime konusunda %99.99 gibi bir garanti verdiklerini yazmışlar ve bununla da gurur duyduklarını söylemişler. Güvenlik konusunda sürekli olarak sunucularını güncel tuttuklarını ve en son seviyede donanım, yazılım kullandıklarını söylüyorlar. Hatta NameCheap firmasında barınan web hosting daha güvendedir gibi de bir sloganları var.

Ücret iadesi

NameCheap web hosting için 14 gün geri iade süresi belirlemiş. 14 gün içerisinde aldığınız web hosting hizmetinden memnun kalmazsanız paranızı geri alabilirsiniz.

Teknik Destek

Teknik destek NameCheap firmasının en güvendiği alanlardan bir tanesi. Canlı sohbet yoluyla sürekli olarak teknik destek alabileceğiniz gibi bildirim açarak da kısa süre içinde sorununuzun çözülmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sürekli oluşabilecek hataları bir çözüm merkezi içinde toplamışlar. Kendi sorununuzu orada bularak daha hızlı çözüme kavuşabilmeniz de mümkün.
NameCheap Web Hosting Fiyatları

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger