En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

One.Com Web Hosting

One.Com 2002 yılında kurulmuş ve yatırımları ile hızlı büyümüş bir firmadır. Kuruluş yeri Danimarka olan firma bugün 10 farklı dilde hizmet vermekte (Ne yazık ki Türkçe içlerinde yer almıyor). Belirttiklerine göre bugün 150den fazla ülkede 1 milyondan fazla müşteri kitlesine sahipler. Sürekli büyüyerek devam eden firma bunu kesintisiz ve kaliteli hizmet vermesine bağlıyor.
One.com bünyesinde çalışan 250 kişi ile sağlıklı bir hizmet verdiğini ve sürekli olarak büyüdüğünü belirtiyor. Ayrıca personel sayısı kadar önemli olan nitelikli personelleri ile yaşayacağınız sorunları aşma konusunda sizlere sürekli olarak yardımcı olacaklarını söylüyorlar.
One.com Web hosting alanında bir çok ödül kazandı. Hollanda, Belçika, İngiltere’de çeşitli kuruluşların verdiği ödüllerle kaliteleri belgelendirmiş oldular. Müşteri kitlelerini geliştirmek için yaptıkları web hosting kampanyası ise son derece iyi. 12 Euro (36.43 TL) karşılığında alabileceklerimiz;
  • Ücretsiz Domain (Çok fazla uzantı çeşidini ilk yıl hediye ediyorlar)
  • Sınırsız trafik
  • 15 GB Web alanı
  • Özel Web Editör (Ücretsiz / Kod bilgisi gerektirmeden kaliteli siteler yapabilirsiniz)
  • Sınırsız E-Posta Hesabı
  • Video + Photo Galerisi

Ücret İadesi

One.Com web hosting hizmetlerinde 15 gün iade garantisi vermektedir. 15 gün boyunca memnun olmadığınız herhangi bir özellik dolayısıyla web hosting hizmetinizi sonlandırarak paranızı iade alabilirsiniz.

Teknik Destek

Teknik destek için çok geniş bir sayfa oluşturmuşlar. Düzgün kategoriler ile istediğinizi anında bulabiliyorsunuz. Ayrıca 7/24 ulaşabileceğiniz canlı destek hattı var. Siteleri üzerinden yazarak sürekli olarak cevap alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra bildirim oluşturarak da sorununuzun hızlıca çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger