En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

21 Ocak 2017 Cumartesi

Ovh vps €3.68 yani 15 tl

Ovh üzerinden vps almak için kart ve faturalarınızın olması gerekiyor. Önce bir onaylatma işletminden geçiyorsunuz. Yani xxx site açaçaklar için uygun bir vps hosting şirketi değil. En ucuz yakşaşık aylık 15 euroya alabiliyorsunuz aldığınızda wordpress hazır olarak kurulumlu olabiliyor. Kendiniz kurmanız gerekebilir wordpress istiyorsanız tavsiyem redis ya da varnishle birlikte kurarsanız iyi verim alırsınız.

Bunların dışında yine en uygun özellikteki vpsyi bu şirket sağlıyor. Performans olarak çok üst düzey olmasa da yeterli . Ovh ddos koruması var ücretsiz olarak kullanıcaksınız. Tabi bunlar http floodları karşılamıyor bunun için bir firewall script kullanmanız gerekiyor.

Wordpress hantal bir script türk hosting şirketleri de baya sıkıntılı çok ziyaretciye dayanmak istiyorsunuz sorunsuz redis ve varnishle çok sağlam şeyler yapabilirsiniz. Vps ilk başlarda yapamazsanız tekrar tekrar kurup deneme yapabilirsiniz.

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger