En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

PhotonVPS hakkında yorumlar ve tanıtım

PhotonVPS 1999 yılında kurulmuş ve aslında isminden de anlaşılacağı gibi işi VPS olan bir hosting firmasıdır. Normalde sitemizde büyük ölçüde öncelikli işi web hosting olan firmalara öncelik verecektik. Fakat ekip olarak PhotonVPS ile sizi tanıştırmaya karar verdik. Bunun asıl sebebi fiyatı ve işlevleri. Yani aylık 4.97 dolara DDOS korumalı web hosting alabilme imkanı sunuyor. Ayrıca SFTP ve SSH izinleri bulunan web hosting firması yok denecek kadar az olması da bu konuyu açmamızda bir etken oldu. PhotonVPS web hosting konusunda öncelikleri güvenlik. Eğer sizde yüksek güvenlikli bir hostig firması arıyorsanız sizin için tercih edilebilecek firmalardan bir tanesi.
Eğer siteniz saldırı alıyorsa PhotonVPS size hangi paketi alırsanız alın 2 Gbps kadar ddos azaltma garantisi veriyor (Üst pakette bu miktar 6 Gbps kadar). Ayrıca bulut teknolojisi ile sürekli olarak yoğun olan sitelerde bile hızlanma sağlar. Firma bu konu hakkında siteniz büyük bir ziyaretçi akımına uğrasa bile anlık olarak yavaşlamayacağını söylüyor. Ayrıca 10 Gbps kadar DDOS azaltımını satın alabiliyorsunuz.
Sınırsız MySql ve FTP hesabı oluşturarak sitenize yardımcılarınızın sizin şifrenizi bilmeden erişimini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sınırız mail hesabı da bu web hosting paketleri ile size gelecek. Web sitenizin anlık olarak ne kadar ziyaretçi aldığı, tükettiği CPU ve bellek kullanımını görebilirsiniz.
Yüksek güvenlik sebebiyle bir çok e-ticaret sitesi PhotonVPS tercih etmiş durumda. İçinde e-ticaret scriptlerinin de bulunduğu 200 script tek tık ile anında kuruluyor. PhotonVPS basit kurulumda size gelecek e-ticaret alt yapıları Zen Cart, Freeway, osCommerce, OpenCart, PrestaShop, phpShop, Magento, WHMCS, CubeCart, AccountLab Plus, PHP Point Of Sale, TheHostingTool, TomatoCart ve Avactis.

Ücret iadesi

Ücret iadesi süresini PhotonVPS 30 gün olarak belirlemiş durumda. Aldığınız hizmeti 30 gün boyunca deneyerek memnun kalmazsanız iade ederek paranızı kesintisiz alabiliyorsunuz. 30 gün deneme süresi olarak iyi bir süre. Bu süre zarfında kaliteyi zaten çözebilirsiniz. Bu konuda ki en güzel yanları parayı hemen iade edeceklerini söylemeleri. Yani sizi aylarca para için süründürmeyecekler.

Teknik Destek

Teknik destek konusunda PhotonVPS 7/24 bildirimlere cevap veriyor. Günün her saatinde açacağınız bildirime personellerinin çözüm ile döneceğini söylüyorlar.
PhotonVPS Web Hosting Fiyatları
Bu web Hosting paketi sadece 1 web sitesi barındırmak isteyenler için oluşturulmuş bir paket. Bunda 25 GB Disk alanı ve aylık 500 GB trafik (bandwidth) mevcut.Genel olarak VPS ve sunucularda bulunan Dedicated CPU ve RAM bu pakette mevcut. 2 Gbps kadar DDOS azaltma özelliği bu pakette yer almış. Dedicated IP bu pakette yerini almış. Bu paketin fiyatı normalde 9.95 dolar. Fakat satın alma aşamasında sepette indirim kodu kullanırsanız aylık 4.97 dolara denk geliyor. PhotonVPS İNDİRİM KODU : website
Bu web hosting paketinde sınırsız sayıda site bulundurabilirsiniz. Bu web hosting paketinde 100 GB disk alanı ve aylık 1 TB trafik alanı bulunmakta. Neredeyse sunucu gibi. Bu pakette de Dedicated CPU ve RAM bulunuyor. Ayrıca DDOS azaltma özelliği bu pakette 6 Gbps kadar yükseltilmiş. Dedicated IP bu pakette de yerini almış. Bu pakette diğerinden ve neredeyse bütün web hosting firmalarından fark yaratan özellik ise SSH (Shell Access – Güvenli veri aktarımı) ve Secure FTP (SFTP – Güvenli dosya aktarımı) bulunmasıdır.
Bu paket normalde 19.95 dolara satın alınabiliyor. Fakat kupon kodunu girerek 9.97 dolara getirmek mümkün.Sepette gireceğiniz PhotonVPS İNDİRİM KODU : website

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger