En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

SadeceHosting Tanıtım

SadeceHosting işini iyi yapan web hosting firmalarından birisidir. 2013 yılındaki satın alınma ile TelecityGroup şirketine dahil olmuştur. Aldığı yatırımda daha da büyüyen SadeceHosting hizmet kalitesini arttırma üzerine çalışmaktadır. TelecityGroup; Biraz bahsedecek olursak merkezi Londra olan ve Avrupa çapında 35 veri merkezi işletmekte olan bir şirket.
SadeceHosting (SH) referansları arasında JoyGame, İzlesene, Donanımhaber, ShiftDelete.net ve ÇözümPark gibi siteler bulunmakta. Bu referanslar bile hizmet kalitesini anlatıyor olabilir. Web Hosting hizmeti yanı sıra sunucu, canlı yayın (streaming), alan adı gibi hizmetlerde sunmaktalar.
SadeceHosting müşterilerine cPanel veya Plesk Panel yerine kendine özel yapılan Türkçe bir panel sunmakta. Panelin kullanımı zor değil. Türkçe olduğu için bir çok şeyi zaten yardımsız halledebilirsiniz. Kolay kullanım için ayarlanmış bir arayüze sahip.
SadeceHosting övündüğü konuların başında hızlı ve kesintisiz olmaları geliyor. Türkiye’de kurulu olan alt yapı sistemleri sayesinde bunu sağladıklarını söylüyorlar. Ayrıca güvenilir çözüm ortakları sayesinde ise kullanıcılarına güvenli hizmet sunduklarını söylüyorlar.
Hazır web sitesi aracılığıyla (Bir çok web hosting firması bunu sağlıyor.) farklı tasarımda web siteleri yapmanıza yardımcı oluyorlar. Hiç bir kod bilgisi gerektirmeden.

Ücret İadesi

SadeceHosting web sitesine ücret iadesi ile ilgili bir kısım görmedim/göremedim. Firmaya bir ticket attım. Böylelikle hem geri dönüş süresini hem de sorumuzun cevabını öğrenebiliriz. Cevap geldiğinde yazıyı güncelleyeceğim.
Güncelleme : Web Hosting hizmetlerinde sorun firmadan kaynaklanmıyor ise geri iade söz konusu değilmiş.

Teknik Destek

SadeceHosting güvendiği departmanların başında teknik destek geliyor. 7/24 Türkçe destek verdiklerini yazmışlar. Ayrıca sürekli olarak destek alabileceğiniz telefon numaraları mevcut. Bu kullanıcılar için cezbedici bir seçenek olsa gerek. (Sadecehosting ile çalışmadığım için net konuşamıyorum fakat deneme amaçlı bildirim oluşturdum. Süreyi ve yanıt tarzını buraya ekleyeceğim.)
Sorumu yöneltmek için 2 defa sitelerinde bulunan web form aracılığı ile bildirim oluşturdum. Bir geri dönüş olmadı. Bende telefonla aradım (bildirime geri dönmemeleri çok kötü – gece 00:30’da telefonla ulaşabilmemiz güzel) sorumu sordum cevabımı aldım.

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger