En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

Seo Hosting 1 Dolara 1 ip

Dollarseohosting ; Farklı bir yerden seo hosting almak isteyenler için uygun ve güzel bir web hosting firması. Ayrıca sadece C-Class ip almanız da gerekmiyor. A ve B Class ip adreslerine sahip olabilirsiniz. Neden bu seo hosting firmasını tercih edeyim diye düşünürseniz benim düşüncem açıkçası Türkiye’de zaten bu işi yapan 2-3 firma var. Diğerleri çok etkin bir şekilde kullanılmıyor. R10 ve wmaraci webmaster sitelerinde satılan tanıtım paketlerini alıp incelediğinizde farklı paketler olsalar dahi bir çoğunun aynı ip adresine sahip olduğunu göreceksiniz. Sadece bunun için bile kendinize özel bir ağ oluşturmak istiyorsanız bu siteyi kullanabilirsiniz.
Dollarseohosting cPanel kullanmanıza izin veriyor. Genel olarak diğer web hosting firmaları ile aynı. Alacağınız C-Class seo hostinglerde ise karışık bir şekilde ip adresleri vererek sahip olduğunuz ip adreslerinin aynı blokta olmasını elinden geldiği kadar önlüyor. Her domain için ayrı olarak NameServer oluşturabiliyorsunuz. Hesabınızdan limitsiz bir şekilde sub domain açabiliyorsunuz. Sınırsız MySQL ve FTP hesapları oluşturabiliyorsunuz.
SSD ile ağır bir siteniz olması yerine diğer firmalardan bile daha hızlı bir sitenizin olacağı söyleniyor. Dollarseohosting firması kendisi ile çalışanlar ile kontrat yapmayı mecburi kılmıyor. İstediğiniz zaman çalışmayı bırakabilirsiniz. Ayrıca %99.9 Uptime garantisi veriyorlar. 500 taneye kadar c-class ip sağlayabiliyorlar.

Ücret iadesi

30 gün içerisinde ücret iadesi isteyebiliyorsunuz. Eğer çözemeyecekleri bir problem olduğunda size ücret iadesi yapabileceklerini söylüyorlar.

Teknik Destek

Teknik destek almak için ticket açmak zorundasınız. Zaten bir çok kullanıcı yabancı firmalarla çalışırken bir çok sebeple telefonla iletişim kuramıyor. Bunun için bildirim ile yardım almak sorun olmayacaktır. Ayrıca konuşulanlar yazılı olduğu için daha da sağlam olacaktır.

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger