En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

TD Web Services Web Hosting

TD Web Services web hosting alanında genellikle kurumsal firmalara hizmet verme adına kurulmuş bir firmadır. Kurumsal olarak hizmet almak isteyen ve sitesine değer verildiğini görmek isteyenler TD Web Services firmasını tercih edebilirler. Kolay kullanımı ile hiç zorlanmadan işinizi yapabilirsiniz. Ayda 2 dolara kurumsal web hosting üstelik %40 indirim kuponu ile birlikte (İndirim kuponu yazının sonunda). Ayrıca %300 daha hızlı web hosting sizleri bekliyor.
TD Web Services web hosting sloganı “Zamanınıza Saygı Duyuyoruz.” Bu slogandan da anlaşılacağı gibi sadece kurumsal firmalara hizmet veren bu firma işine özen gösteriyor. Ayrıca diğer web hosting firmalarından farklı olarak kurumsal sınıf güvenlik hizmeti sunuyor. Web siteniz TD Web Services ile güvenli ellerde.
Kullanım paneli olarak cPanel veriliyor. Bunun yanı sıra web sitenizin analizlerini anlık olarak panelden takip edebilirsiniz. Kullanacağınız scripti/alt yapıyı bir tık ile onlarca kurulumu yapabilirsiniz. Kanada lokasyon web hosting, ingilitere lokasyon web hosting, Amerika lokasyon web hosting, Hollanda lokasyon web hosting arayanlar için TD Web Services kesinlikle göz önünde bulundurulmalı.

Ücret iadesi

TD Web Services web hosting ücret iadesi konusunda standart olarak 30 gün koymuş durumda. Aldığınız web hosting hizmetinden memnun kalmadığınız taktirde paranızı geri alabilirsiniz.

Teknik destek

Teknik destek konusunda kendilerine çok güveniyorlar. 7/24 bildirimleriniz cevaplanıyor ve sorunlarınız çözülüyor. Web hosting satmanın en önemli noktasını teknik destek olarak belirleyen firmanın müşterileri ile sadece eğitilmiş personeli ilgileniyor.
Tdwebservices %40 indirim kuponu (Yeni Müşterilere) : WELCOME2015

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger