En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

27 Ocak 2017 Cuma

Web Hosting Fırsatları GoDaddy ve HostGator

Dünyaca ünlü web hosting firmalarından Godaddy ve Hostgator yaptıkları kampanyalar ile uygun fiyatlara web  hosting sahibi olabilmemizi sağlıyorlar. GoDaddy ve HostGator firmalarının ortak özellikleri ise kaliteli, kapanma sorunu olmayan ve desteklerinin hızlı olmasıdır.
Godaddy 45 milyondan fazla alan adı satmış durumda. Ayrıca blog, e-ticaret sitesi ve aklınıza gelebilecek her tür için çözümler sunuyor. Ayrıca 3 farklı hosting planı ile ihtiyacınızın olduğu pakete uygun fiyata sahip olabiliyorsunuz.
Godaddy aylık 1 Dolara Web Hosting + Ücretsiz Domain için Tıklayın
Hostgator 2002 yılında kurulmuş ve yaptığı kampanyalarla adından sıkça söz ettiren bir hosting firmasıdır. Hatching, Baby ve Business şeklinde 3 farklı hosting planı sunmaktadır. Hostgator kalitesinden ilk ay sadece 0.01 dolara yararlanmanız mümkün. Bunun için aşağıdaki linke tıklayın ve satın alma sayfasında kupon kodu yerine Webhostingfiyatlaricom indirim kodunu yazın. Böylece ilk ay 0.01 dolara mükemmel bir hosting sahibi olacaksınız. Ayrıca para yatırırken ücrete dikkat edin, otomatik olarak ayarlanmış bazı şeyleri satın almanızı istiyor olabilir. Siz onları iptal etmelisiniz.
Hostgator ilk ay 0.01 dolar web hosting

Popular Posts

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger