En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

12 Şubat 2017 Pazar

Adhood YouCan hizmeti ile para kazanmak

Adhood çoğunuzunda bildiği üzere Google Adsanse tarzı tıklama üzerine kurulu bir reklam firmasıdır.  Daha önceden hiç adhood kullanmamıştım, yorumları ortalama birkaç kanıtlı resimde gördüm hoşuma gitti ve üye olayım derken adhood youcan diye bir kısım gördüm. Biraz bakındım şöyle böyle derken Adhood youcan ile kolay şekilde para kazanılabilir olduğunu düşünmeye başladım. Şuanda bende fikir üretip linki tıklattırma yolları içerisindeyim. Hemen neymiş bu youcan nasıl yapılırmış anlatıma geçelim.
Adhood YouCan tıklanmasını ziyaret edilmesini isteyen reklam verenler bu hizmet ile sitelerine hit sağlayabilecekler. Örneğin blogunuzdaki bir yazının okunmasını veya daha çok kişinin görmesini istiyorsunuz youcan ile reklam vererek yayabiliyorsunuz. Veya youtube de videonuz var bu videonun izlenme sayısının artmasını istiyorsunuz youcan ile buda mümkün.
Adhood’a üye olduktan sonra panelimizde sol tarafta youcan tıklayıp youcan kampanyalarına tıklayalım.
Daha sonra gördüğünüz kampanyalardan birine tıklarak kampanya üyeliğini aktif et butonuna basalım. Butona basınca ycnt.in/…. diye bir url verecek. İşte bu url yi başka insanlara tıklatarak kazanacağız.
Şuan bende deneme aşamasındayım. Fikirlerimi sizlerle ilerliyen zamanlarda paylaşacağım. Kampanya linklerinizi bu yazı altına yorum atarsanız birbirimizin linklerine tıklayarak kazanabiliriz.

Popular Posts

Blog Archive

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger