En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

8 Şubat 2017 Çarşamba

Apple Yeni Ürünler

Apple pahalı bir marka olmasına rağmen kaliteli bir marka bildiğiniz gibi. Her türlü hız, teknolojik gelişmişlik, konfor , kalite, Apple’da mevcut. Yeni yeni ürünleri piyasaya sunma peşinde. Giyilebilir teknolojide teknoloji öncüsü. Akıllı yüzük çıkarmak üzere. İring adına bu teknolojinin adı. Yüzük boyutunda teknoloji. iPhone, iPad ve Apple Tv gibi cihazlarda kumanda görevi görecek.
Elektrikli araç çıkarmayı planlıyor. Benzinsiz. Adı icar olacak. Apple car da olabilir. Lüks ve konforlu bir araç olacakmış. Elektrikli araç olması dışında akıllı olacak. Geleceğin aracı yolda. Araç bulma sistemi. Apple car play. Saat gibi takılıp aracınızı istediğiniz yerden kontrol etme imkanına sahip olacaksınız.
Sesli mesaj sistemi sayesinde metinleri yazmak yerine konuşarak hızlı bir şekilde hem yazıl hem de sesli olarak mesajları gönderebileceğiz. Bu iş yaşamı için süper gelişme olsa gerek. Yazı yazmayı bilmeyen, kör insanlar, sakat insanlar , için süper bir icat.
Yürürken mesajlaşma en çok yaptığımız hatalardan biri yapmamız gereken. Apple’ın teknolojisini ekrana yüklemek. Elektronik parçaları suya dayanıklı hale getirecek projeler peşinde. Uzun ömürlü batarya yapacak. Oksijen ve hidrojen kullanarak üreteceği bataryalar haftalar aylarca batarya bitiminin önündeki engelleri kaldıracak.

Popular Posts

Blog Archive

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger