En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

5 Şubat 2017 Pazar

Başarı Nedir?

Hiç düşündünüz mü başarı nedir? Sizden yapmanız beklenenler midir sizi başarılı kılan, yoksa istediklerinizi yapmak mıdır gerçek başarı? Uzun süredir bu soruları kafamda evirip çevirdiğim için Aziz Kedi TEDxReset Talk 2011 sunumu beni tam da bam telimden yakaladı. Sunum boyunca Aziz Kedi kendi hayat hikayesinden yola çıkarak ona başta ailesi, arkadaşları ve yakın çevresi tarafından empoze edilen ne kadar şey varsa hepsini elinin tersiyle iterek nasıl mutlu olduğundan bahsediyordu.
Evet sevgili dostlar; hayatta gerçekten başarılı olmak istiyorsanız öncelikle hayatta neleri gerçekleştirmek istediğinizi çok iyi tesbit etmelisiniz. Aileniz, sevdikleriniz, yakın dostlarınız hemen hiçbirisi sizi sizden daha iyi tanıyamaz. Önce kendinizi tanıyın, hayattan beklentilerinizi keşfedin, ondan sonra da bunları gerçekleştirmek için var gücünüzle çalışın. Başarı bir yolculuktur ve yaşam sürecinin tam da kendisidir. Her kim ki, kendi istekleri yerine başkasının isteklerini ya da kendisinden başkalarının beklentilerini gerçekleştirmeye çalışır, kendisini asla başarılı ve mutlu hissedemez. Kendi hayatınızı yaşamak konusunda bencil olun, başkalarının ne düşündüğünden ziyade içinizdeki kılavuza güvenin. Bu duygu ve düşüncelerle Aziz Kedi’nin sunumunu izlemenizi ve onu örnek almanızı tavsiye ederim. İyi seyirler!

Popular Posts

Blog Archive

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger