En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

8 Şubat 2017 Çarşamba

Besinlerle göz rengi değişimi

İki ay boyunca dengeli ve düzenli beslenirseniz göz renginiz değişebilir. Gözlerimiz aldığımız gıdalara göre renk değişikliğine neden olabiliyor. Göz rengini değiştiren gıdalar neler birlikte bakalım;

 Ay ışığı üzümü çayı gözde farklı bir ton oluşturmakta ve göz kaslarını rahatlatmaktadır. Ayı üzümü çayı antiseptik etkisi de bulunmaktadır. İdrar yolu enfeksiyonlarına da iyi gelmektedir. Düzenli bir şekilde bal tüketimi gözde açık tonlara sebep olurken. Aynı zaman da bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Bal aynı zaman da reflüye iyi gelmektedir. 

Ispanak tüketimi gözlerin daha sağlıklı daha parlak ve genç gösterimine neden olmaktadır.  Kan basıncını düzenlemekte, astım hastalığına iyi gelmekte olan ıspanağın , içindeki yüksek demir maddesi nedeni ile vücudun kuvvetli olmasını sağlamaktadır.  Balıkta tüketiminde gözlerin güçlü olmasına sebep olmaktadır. Papatya çayı tüketmek mideyi rahatlatır, göze güzel renk tonu verir. Zeytin yağının da göz rengi ve vücut sağlığı üzerinde büyük etkisi vardır. Et tüketimi için de bulunan magnezyum ve çinko açısından gözlerin irisine iyi gelmektedir.

Popular Posts

Blog Archive

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger