En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

6 Şubat 2017 Pazartesi

Gelecekte Seo Nasıl Olabilir?

Google’ın mevcut yatırımlarına baktığımızda ilerleyen yıllarda adwords ve benzeri gelirleri 2. 3. sınıfa düşebilir .Yakın geçmişte dünyada bir çok önemli robot şirketini google satın aldı.
16 Ara 2013 – Böylece bu Google‘ın son altı ay içinde satın aldığı 8. robot firması oldu.
Bu robotlarla abdye robot askerler üretilecek.Çok daha fazla yıl içinde insansız uçaklar ,insansız denizaltınalar ya da çok daha az kişiyle kullanılan aletleriyle dünyayı cehenneme çeviricektir.Bir insanın nişan alması var bir robotun nişan alması var.Şu anda bir ülkeye girmiyorsa tamamen insan kayıpları olucağı yüzünden robotlarla bu sorunu çözünce dünyaya demokrasi getirmeye devam edebilir.11 eylul olayıda tamamen düzmece olduğunu unutmamak gerek.Lazer ve robotik teknolojinin yavaş gelişmesi durumuda söz konusu bu aletlerden bir tanesi bile kötü ellere geçse ilerde liderler sokağa çıkmadan sürekli ekran karşısında ülkelerini yönetmek zorunda kalabilirler.İlerki teknolojilere bakıcak olursak hazır teknoloji olayına el attık geleceğe not düşim burdan.Gelecekte gözümüzle ödeme yapabiliriz.Parmak iziylede olabilir ama taklidi yapılabilir gibi.Yada insanların vücuduna çip takma gibi projeler var.Google bu arada uzay madenciliğine soyunduğunuda söylemek gerek.Uzaydan mesela aydan değerli madenleri işleyip dünyaya getirebilir.Yine ilerde yıldız ötesi seferler olabilir.Amerika bu teknolojiyi düşen ufolardan ters müdendislik yaparak elde etti.
Bunun yanında google telefon laptop gibi işlerede el atmış durumda ve de meşhur gözlüğü bunun yanında daha başka şeylerde ortaya çıkarabilir.
Yandexin türkiyedeki atılımını biliyoruz.Bu şirketlerin amaçı kar felan değil.İstikbarat toplamak ve veri madenciliği yapmak.Sen mesele iyi bir profesorsun önemli bir konuda araştırma yapıyorsun nerden arıcaksın arama motorundan bu adamlarda seni tespit edicek belkide pcne girip çalışmalarını yürütücek.Ya da atom bombası yapmaya çalışıyorsun bir ekiple veriye ihtiyaçın var bu gibi durumlarda fişleme yapalabilir.Günümüzde ortaya çıkan nsa vakasıylada zaten iç çamışırına kadar milleti izleyebildikleri ortaya çıktı.En son çıkan chrome açıgı mesela ortam dinlemesi yapılabiliyor pcnizde.İnternette haberleri hatta dinleme yapmak için kodları bulabilirsiniz.
Herneyse esas konumuza dönelim ne dedik adwords 2. 3. sınıf öneme düşücek şimdiden düştü de zaten biraz..Yine seoya bir darbe daha vurmak için google artık daha değişken sonuçlar vericektir.Şimdilik ilk sıradaki sitelerin yerini pek değiştirmiyor ilerde bu sıralamalar daha oynak olucak.Bugun senin site birinci olucak yarın 2. sıradaki site birinci olucak.Senin gelirler azalıcak.Google bu arada her girdiğimiz siteyide kaydetmektedir gmailde biliyorsunuz hepsinide bir anda silemiyorduk en son.Sevgili google ımız işte böle.
ilerdeki web siteler nasıl olucak peki dersek örneğin yandex ele alalım pazar payını sitesinin otoritesini google da artırdı diyelim yandex in.Açıcak ilanver diye bir sub domain açıcak oyun diye bir sub domain pazarda para getiren ne varsa tek tek giricek piyasaya bu sahibinden falan filan karları çok azalıcak.Yani sen bir link kısaltma siten var.Sadece link kısaltma vermiceksin resim yükleme dosya yükleme ,pastebin gibi veri saklama bu hizmetlerin hepsini bir siteden vericeksin.
Alışveriş sektorune gelirsek akakce tarzı siteler önem kazanıcak daha pek yaygınlaşmadı tv reklamı felan lazım.Akakceye rakiplerde çıktı fakat yeterli değiller tasarımları sıfırın altında.Akakcede yüklü bir yatırım almıştı ilerde daha bir çok rakipde çıkıcak o sektorde kazançta bölünecek .
Güncelleme: 5.2.2014 http://market.yandex.com.tr yandexte karşılaştırma işine girmiş gördüğünüz üzre facebooktan reklamınıda yapmaya başladılar anlatıgımız mantıklara uyuyor .Çoktandır var olmasına rağmen bunların reklamının yapılmaya başlaması önemli.
Google bir robot firmasını daha bünyesine kattı.
Yakın geleceğin seo sitesi: Yakın geleceğin seo kelimesinde birinci olucak sitenin özellikleri içinde forum,yazılım,online sorgu,seo tartışmalarının yapıldıgı büyük bir site olucak r10.net gibi wmaraci gibi ama seoya göre anasayfaları düzenlenmiş şekilde vs.
Güncelleme: r10.net bu arada başka kişiler aldı bakalım seo kelimesine yönelceklermi.
Peki alışveriş sektoru için geleceğin sitesi nasıl olucak dersek onuda başka zaman konuya eklim.

Popular Posts

Blog Archive

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger