En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

6 Şubat 2017 Pazartesi

İngilizce yazı yazdırma sitesi

ngilizce siteniz için yazılara ihtiyaçınız varsa bu site yardıymıyla makul ücretler ödeyip içerik sağlayabilirsiniz. Türkçe içerikli sitelerle iyi para kazanamazsınız mutlaka yabancı site açmanız gerekiyor sağlam para kazanmak istiyorsunuz. Bunun yanında açacağınız sitenin dalı çok önemli tamamen yazı üzerine yoğunlaşmış olmaması gerekiyor. Aksi durumlarda işin içinden çıkamazsınız . Bunların yanında size tavsiyem mutlaka bu alanda ilerlelemek istiyorsanız ingilizce öğrenmeniz. Türkçe siteniz bile olsa yabancı kaliteli sitelerin içerikleri çevirip para kazanabilirsiniz. İyi bir içerik yazmak ancak uzmanlıkla oluyor . Onun için içerik üretmek kolay bir iş değildir. Sitemize gitmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Siteye gitmek için tıklayın
Bu site sayesinde ingilizce biliyorsanız para kazanmanızda münkün oluyor.Bilmiyorsanız güzel güzel kullanın.R10 da bazı arkadaşlarda yazı yazıyordu ama ortalıklarda yoklar .İngilizce yazı yazıyorum diyen forum nickiyle aşağıya yorum yapabilir.

Popular Posts

Blog Archive

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger