En iyi hosting firmaları hakkında kullanıcı yorumları ve incelemeler.Hosting fiyat ve özellikleri için bilgilendirme yaparız.

12 Şubat 2017 Pazar

İnstagram takipçi arttırma yolları

Aylık 200 milyon tekil ziyaretçiye sahip instagram’ı kullanmayan sayısı oldukça az. İnstagram üzerinden ticaretinde son zamanlarda canlandığını görebiliriz. Peki instagram’da nasıl takipçi kazanırız ve hesabımızı popüler bir hesaba dönüştürebiliriz bunu anlatıcam.

1- Paylaşıma uygun Hashtag

Paylaşım yaparken daha çok kişi görsün daha çok kişi gelir daha çok beğenilsin diye bol keseden tag kullanırsanız ilk zamanda takipçi olarak faydasını görsenizde ileri zamanlarda bu takip edenlerin %90′ ı takipten vazgeçeceklerdir. Yaptığınız paylaşıma uygun ve yeterli sayıda tag kullanarak kalıcı takipçiler kazanabilirsiniz.

2- Uygun Filtre

Resimlerinize uygun filtreler kullanmanın önemi büyük. Resimlerinizin daha hoş gözünmesini sağlayan filtreler resme ve mekana göre değişiklik gösterir bu yüzden uygun filtre seçimi önemlidir.

3- Düzenli resim paylaşımı

En önemli madde diyebiliriz bu konuya, düzenli paylaşım instagram’ da takipçi arttırmanızın en önemli kuralıdır. Takipçileriniz mümkünse belirli saatlerde paylaşım yaparak kalıcı takipçiler elde edebilir ve takipçilerinizin o saatlerde profilinize bakmalarını sağlıyabilirsiniz.

Popular Posts

Blog Archive

Copyright © Hosting Fiyatları Ve Özellikleri | Powered by Blogger